Anasayfa > GENEL > Haber Detay
YAÜ 13 MADALYA KAZANDI
GENEL - 27 Kasım 2022

YAÜ 13 MADALYA KAZANDI

2.Uluslararası Gastronomi Festivali ve Yemek Yarışmasında 13 madalya kazandılar.

Pamukkale’de düzenlenen “2.Uluslararası Gastronomi Festivali ve Yemek Yarışması”nda Yalova Üniversitesini başarıyla temsil ederek 13 madalya kazanan Yalova Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı öğrencileri, sevinçlerini Rektör Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı ile paylaştılar.

Pamukkale Üniversitesi Turizm Fakültesi ve Denizli Genç Aşçılar Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen yarışmada dünyanın çeşitli ülkelerinden adaylarla bireysel ve ekip olarak yarışan öğrencilerimiz, başarılı bir performansa imza atarak toplam 13 madalya kazandılar.

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı öğrencilerimizi ve onlara destek olan akademisyenlerimizi başarılarından dolayı tebrik ederek hediyelerini takdim etti.

Rektörlük makamında ağırlanan başarılı öğrencilerimizin yanında Yalova Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Pelin Paran, Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Yasin Özaslan ile öğretim elemanları Öğr. Gör. Çağrı Dilmen, Öğr. Gör. Fatih Taşpınar ve Öğr. Gör. Mehmet Emin Tura hazır bulundular.

Yukarı

Sayfayı Paylaş