Anasayfa > GENEL > Haber Detay
KADINA EL KALKAMAZ
GENEL - 24 Kasım 2022

KADINA EL KALKAMAZ

En İyi Narkotik Polisi Anne ve Kadına El Kalkamaz Projeleri tanıtıldı.

Madde Bağımlılığı ile Mücadele ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine yönelik çalışmalar devam ediyor.

Yalova Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından, Madde Bağımlılığı ile Mücadele ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine yönelik kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri ve özel sektörler ile işbirliği çalışmaları yürütülüyor.

Tersaneler Bölgesinde Yalova İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde; Tersan Tersanesi destek ve katılımları ile kurum personel ve çalışanlarına yönelik En İyi Narkotik Polisi Anne ve Kadına El Kalkamaz Projeleri amaç ve hedefleri doğrultusunda eğitim faaliyetleri düzenlendi.

Narkotik Şube Müdürlüğümüz, Asayiş Şube Müdürlüğümüz görevlilerince görsel sunumlar eşliğinde 10 ayrı faaliyet ile 1000 kişilik personel ve çalışana En iyi Narkotik Polisi Anne ve KADINA EL KAL-KA-MAZ Sloganı ile UYUMA ve KADES Uygulaması hakkında eğitim ve farkındalık faaliyetleri düzenlendi.

Eğitim Programları içerisinde; Proje Tanıtım Videoları ile KADES Uygulaması, UYUMA Aplikasyonu tanıtım, kurulum videosu izlenimleri Proje El Broşürleri Dağıtımları ile bilgilendirme ve farkındalık faaliyetleri gerçekleştirildi..
Toplumun huzur ve güvenliği, sağlıklı yarınlar için bahse konu hususlarda kurumlar arası işbirliği çalışmaları sürdürülecektir.

Yukarı

Sayfayı Paylaş