Anasayfa > GÜNDEM > Haber Detay
CEZAEVİ FİRARİSİ YALOVA'DA YAKALANDI
GÜNDEM - 22 Kasım 2022

CEZAEVİ FİRARİSİ YALOVA'DA YAKALANDI

6 suçtan arama kaydının bulunan cezaevi firarisi sahte kimlikle yakalandı.

Yalova İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi ” Yalova genelinde uyuşturucu madde satıcılarına yönelik sürdürülen istihbari çalışmalar neticesinde; Çınarcık ilçesi Teşvikiye beldesinde, S.K., Ç.Ö. ve A.K.B.Ö isimli şahısların üzerinde yapılan aramada 11 gram metamfetamin ile 2 adet uyuşturucu madde  içme aparatı ele geçirildi.
 
 Operasyonda yakalanan A.K.B.Ö. adlı şahısın sahte kimlik kullandığı, 6 suçtan arama kaydının bulunduğu ve cezaevi firarisi olduğu tespit edildi.
 
TAVŞANLI’DA DA UYUŞTURCU YAKALANDI
Bunun yanı sıra gerçekleştirilen bir başka operasyonda ise  Altınova ilçesi Tavşanlı beldesinde, S.K., isimli şahsın kullanmış olduğu araç içerisinde 19 gram skunk maddesi, A.E. ve B.Y. isimli şahıslar üzerinde 8 gram metamfetamin ile 2 adet uyuşturucu madde  içme aparatı ele geçirildi.
 
Operasyonlarda yakalanarak gözaltına alınan 6 şüpheli hakkında adli işlem başlatılmıştır.
 
Her zaman vatandaşımızın yanında, yakınında ve hizmetinde olan Yalova İl Jandarma Komutanlığınca, emniyet ve asayiş ile kamu düzeninin sağlanması maksadıyla,  tüm suç ve suçlularla mücadele etmeye devam edilecektir”.


 

Yukarı

Sayfayı Paylaş