Anasayfa > SİYASET > Haber Detay
ÜMİT ÖZDAĞ YALOVA'YA GELDİ
SİYASET - 10 Kasım 2022

ÜMİT ÖZDAĞ YALOVA'YA GELDİ

Ümit Özdağ, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Yalova'ya geldi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Yalova'ya geldi. Zafer Partisi Yalova İl Başkanlığını ziyaret tmeden burada parti yöneticileriyle bir araya gelen Özdağ, Yalova'da esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Genel başkanı küçük bir kalabalık karşıladı.

Özdağ ziyaretlerinde " İktidara geldiklerinde yabancıları, Suriye, Afganları geri göndereceklerini ve hükümetin mültecilere 144 Milyar lira para harcadıklarını" iddia etti.

Partisinin il binasını ziyaret ettikten sonra gençlerin sıklıkla tercih ettiği ve kafelerin yer aldığı Cumhuriyet Caddesi Barış Sokağındaki cafelerdeki gençlerle bir araya gelen Özdağ,, işyerleri ve bazı kuruluşları da ziyaret etti.Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve beraberindeki heyet Yalova Ticaret ve Sanayi Odası'nı da ziyaret etti.

Ziyarette, Yalova ekonomisinin, ticaret ve sanayi alanındaki sorunları ve çözümleri konusunda istişarede bulunarak, ülke gündemine dair konular görüşüldü. YTSO Başkan Becan, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’a ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Yukarı

Sayfayı Paylaş