Anasayfa > SİYASET > Haber Detay
ERDOĞAN'IN ALTINOVA'YA SELAMI VAR
SİYASET - 14 Kasım 2022

ERDOĞAN'IN ALTINOVA'YA SELAMI VAR

“2023'e Doğru Şehir Buluşmaları programı” Altınova’da gerçekleşti.

Milletvekili Şeker, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selamlarını getirdi.
 
AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Altınova İlçesinde çeşitli temalarda bulundu. İlk olarak partililerle bir araya gelen Milletvekili Şeker, ilçedeki engelli ve yaşlı vatandaşları ziyaret etti.
AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, “2023'e Doğru Şehir Buluşmaları programı” kapsamında Altınova İlçesinde çeşitli temalarda bulundu. İlk olarak partililerle bir araya gelen Milletvekili Şeker, ilçedeki engelli ve yaşlı vatandaşları ziyaret etti, köy gezisinde bulundu.
 
Partililerle buluştu
AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Genel Merkezi göreviyle Yalova’nın Altınova İlçesini ziyaret etti. AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mehmet Sadullah Altunbay, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Günaydın, AK Parti Altınova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kısa, belde başkanları, mehalle temsilcileri, il genel ve belediye meclis üyeleri ile partililer tarafından karşılanan Milletvekili Şeker ilk olarak ilçe yönetimiyle bir araya geldi. Milletvekili Şeker partinin önceki dönem ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle de bir araya geldi.
 
“Cumhurbaşkanımızın arkasında teşkilatlarımız var”
AK Parti Altınova İlçe Başkanlığında konuşan AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, "Bu güne kadar Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde ülkemize hayal bile edilemeyecek hizmetler kazandırıldı. Bu hizmetlerin her birinde bizlere oy verenlerin ve teşkilatımıza emek vermiş kişilerin hakkı var. Cumhurbaşkanımızın, ülkemizin menfaati için gerektiğinde tüm dünyaya karşı olan dik duruşunun arkasındaki en büyük sebeplerden bir tanesi güçlü ve kaliteli teşkilatlarımızdır.” İfadelerini kullandı.
 
Engelli ve yaşlı ziyareti
AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve beraberindekiler, ilçedeki engelli ve yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret etti. Hatice Haroğlu, Fahrettin Demirci, Nazmiye Sancaktutan, Nedime Sarıgül, Onur Arıcı, Emine Çam, Faik Soysal ve Musa Posa’yı ziyaret eden Milletvekili Şeker, Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletti.
Milletvekili Şeker ev ziyaretlerinin ardından Ayazma Köyüne yaptığı ziyaretin ardından Altınova’dan ayrıldı.

Yukarı

Sayfayı Paylaş