Anasayfa > SİYASET > Haber Detay
CHP TAŞKÖPRÜ’YE ÜYE OLDULAR
SİYASET - 03 Kasım 2022

CHP TAŞKÖPRÜ’YE ÜYE OLDULAR

Taşköprü Cumhuriyet Halk Partisinde yeni üyelere rozetler takıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Taşköprü Beldesinde İl Başkanı Mehmet GÜREL, Çiftlikköy İlçe Başkanı Cüneyt Çalışkan, Belde Başkanı Hasan Sarımeşe, İl Genel Meclis Üyesi Oktay Atik ve Belediye Meclis Üyesi Ümit Korkmaz’ın da katılımlarıyla yeni katılan üyelere rozet takma töreni gerçekleştirildi.
 
Törene ev sahipliği yapan Belde başkanı Hasan Sarımeşe “Beldemizde yaptığımız siyasi çalışmalarımız tüm hızımızla devam ederken özellikle son günlerde yaşan ekonomik krizin etkisi, gençlerimizin siyasete olan ilgisi ve beldemizdeki Belediye yönetiminde yaşanan hayal kırıklıklarının da etkisi ile partimize ilgi her geçen gün artmaya devam etmektedir. Bizler her daim milletimizle el ele, gönül gönüle olmaya devam edeceğiz” dedi.
 
Taşköprü Belediye Meclis üyesi Ümit Korkmaz ise; “Yeni katılan arkadaşlarımız ile daha da güçlü olarak ülkemiz ve beldemiz için katma değer yaratmak için çalışacağız.
Taşköprü halkının gündeminde son zamanlarda Belediye yönetiminin halktan koptuğu ve çeşitli yönetimsel olumsuzluklar iddia edilmekte olup Taşköprü halkının sesi olmak ve iddiaların takipçisi olmaya devam edeceğiz. Bu konularda gerek belediye meclisinde ve gerekli olması durumunda yargı yolunu da başvurmaktan geri kalmayacağız” dedi.

Yukarı

Sayfayı Paylaş