Anasayfa > SİYASET > Haber Detay
AKYOL VE BÜYÜKGÜMÜŞ YORULDU MU?
SİYASET - 25 Ağustos 2022

AKYOL VE BÜYÜKGÜMÜŞ YORULDU MU?

"Eski ve bazı ‘yorulan’ isimlerin listelerde olmaması gerekiyor."

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığında önceki gün AK Parti Genel Merkezi'nde yapılan olağanüstü toplantının ana gündem maddesi 2023 Seçim hazırlıkları oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Seçim beyannamesi hazırlıyoruz. Nasıl bir içerik olsun? Yöntem ne olsun? Ne düşünüyorsunuz?” diyerek sözü kurmaylarına bıraktı.

Yeni söylemler ve yeni adaylar
Katılanlara 5’er dakikalık süre verildi. AK Parti kurmaylarının, ekonomi ve adalette yaşanan gelişmelerle ilgili yeni söylemler oluşturulması gerektiği önerilerini dile getirdiği öğrenildi. Ayrıca, milletvekilleri adayları konusunda bazı kriterlerin oluşturulması gerektiği belirtildi. Bazı kurmaylar listelerde yeni isimlere yer verilmesi gerektiğini, eski ve bazı ‘yorulan’ isimlerin listelerde olmaması gerektiğini kaydetti.

Yalova'da Yorulan var mı?
Yalova'dan seçilen ve 1. dönemleri olan milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ile Meliha Akyol "yorulan" milletvekili kategorisine girmişlermidir acaba?

Ak Parti Genel merkezin Yalova'da yapılacağı araştırmalarda, anketlerde, "çalışan aktif vekiller ile çalışmayan yorulan vekillerin karnesi" ortaya çıkacaktır. Bekleyelim görelim...

Yukarı

Sayfayı Paylaş