Anasayfa > SİYASET > Haber Detay
MHP YALOVA DA SAHAYA İNDİ
SİYASET - 02 Temmuz 2022

MHP YALOVA DA SAHAYA İNDİ

"Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma" programı start aldı.

MHP Genel Merkezinin düzenlediği "Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma" programı kapsamında Yalova'ya gelen MHP Genel merkez yöneticileri Yalova'nın ilçelerinde Partililer ve vatandaşlarla bir araya geldiler. İlk toplantıyı Armutlu ilçesinde gerçekleştiren MHP Yöneticileri ilçede ziyaretlerde de bulundu.

"Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma" programı kapsamında Yalova'ya gelen  MHP Genel Başkan Yardımcısı Dr.Pelin Yılık, MYK Üyesi Fatih Çetinkaya, Yavuz Tellioğlu.Güllü Yener, Yalova  İl Başkanı Namık Öz, Armutlu Belediye başkanı Mustafa Tokat, MHP'li belediye başkanları, belediye meclis üyeleri il ve ilçe yöneticileri tarafından karşılandı.

MHP Armutlu İlçe Başkanı Ömer Ermutlu, Armutlu Belediye BaşkanıMustafa Tokat'ın açış konuşmalarıyla başlayan toplantıya partililer yoğun ilgi gösterirken,  MHP Genel Başkan Yardımcısı Dr.Pelin Yılık, MYK Üyesi Fatih Çetinkaya, Yavuz Tellioğlu.Güllü Yener, Armutlu belediye başkanı Mustafa Tokat'ı makamında ziyaret ettiler. MHP'li yöneticiler Armutlu ilçesinde esnaf ziyaretlerinin ardından Esenköy belediye başkanı Mehmet Temel'ı de ziyaret ederek Esenköy'de de esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler.

Yukarı

Sayfayı Paylaş