Anasayfa > GÜNDEM > Haber Detay
SARI VE FENERCİ AİLELERİNDEN MUHTEŞEM DÜĞÜN
GÜNDEM - 19 Haziran 2022

SARI VE FENERCİ AİLELERİNDEN MUHTEŞEM DÜĞÜN

“Mehmet ve Hicran çiftinin muhteşem bir düğünle evliliğe adım attı”.

Yalova’nın önemli ailelerinden Köz Kebap Restoranın sahiplerinde Sarı ailesinin oğlu Mehmet Sarı ile gayrimenkul sektörünün tanınmış firmalarından Fenerci İnşaatın sahiplerinde Fenerci ailesinin kızı Hicran Fenerci muhteşem bir düğün merasimiyle evliliğe ilk adımı attı.

Seçkin davetli topluluğunu düğün merasiminde buluşturan Sarı ve Fenerci ailelerinin kıymetli çocukları Yalova’da “ yılın düğün “ merasimine imza atarak Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk’un kıydığı nikâh ile evlendiler.


MUTLULUĞA EVET DEDİLER

Sporium tesislerinde gerçekleştirilen düğün merasiminde Mehmet ve Hicran çiftinin nikâhını Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk’un bizzat kıyarken Nikah şahitliklerini ise Yalova Valisi Muammer Erol, Ak Parti Yalova milletvekili Meliha Akyol, Ahmet Büyükgümüş, Kadın kolları başkanı Selihan Dicle Şimşek, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Şahin ve ilçe başkanı Umut Güçlü yaptı.
 
Nikah törenin ardından genç çiftin evlilik cüzdanını gelin Hicran Sarı’ya veren Yalova milletvekili Meliha Akyol, çifte bir ömür boyu mutluluk diledi.

Mehmet ve Hicran çiftinin mutlulukları gözlerinden okunurken Sarı ve Fenerci aileleri gelen misafirleri karşılayarak hoş geldiniz dediler.

Sarı ve Fenerci ailelerinin yakınları ile birlikte, Yalova ve çevre illerden çok sayıda İş, Spor, Siyaset ve bürokratın bir araya geldiği düğün töreninde gecenin geç saatlerine kadar eğelenen konuklar, gecenin sonunda gelin ve damatla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yukarı

Sayfayı Paylaş