Anasayfa > SİYASET > Haber Detay
​KOÇAL VE PEHLİVAN’A KAPIMIZ AÇIK
SİYASET - 15 Nisan 2022

​KOÇAL VE PEHLİVAN’A KAPIMIZ AÇIK

Her vatandaşımıza kapımız açıktır.

Ak Partide siyaset yapan ve adı İyi Parti ile anılan başta Yakup Koçal ve Mustafa Pehlivan hakkında çıkan haberlerden sonra İyi Partiden açıklama geldi.

İYİ Parti Yalova Teşkilat Başkanı Talip Bayburtlu yazılı açıklamasında “İYİ Parti her geçen gün üye sayısı ve teşkilatları ile iktidara adım adım yaklaşmaktadır. Hesap yapmadan millete ve memlekete sahip çıkan herkese kapımız açıktır.

Son günlerde Yalova kamuoyunda siyaset sahnesinde görev yapmış bazı isimler partimizle irtibatlandırılmaktadır. Bizlerde bunun farkında ve takibindeyiz. İYİ Partinin ilkelerine, prensiplerine, disiplinine, Misyon ve Vizyonuna uygun her vatandaşımıza kapımız açıktır.

İYİ Parti ülkemizin her köşesinde başarılı olacak, Yalova'da ise fark yaratacaktır. Devran Dönüyor, İYİ Parti İktidarı görünüyor. Bu inanç, gayret ve disiplinle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ülkemizin ve Yalova'mızın üzerine güneş doğacak ve her şey İYİ olacak. Milletimiz bu konuda rahat olsun. Bizler milletimize inanıyor ve güveniyoruz. Birlikte başaracağız” dedi.

Yukarı

Sayfayı Paylaş