Anasayfa > YALOVA > Haber Detay
Emekli Askerler bere dağıttı
YALOVA - 14 Aralık 2021

Emekli Askerler bere dağıttı

​Yalova Temad ihtiyaç sahibi öğrencilere bere hediye etti.

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği  (TEMAD) Yalova İl Yönetimi olarak Başkan Erdoğan Yıldız, Başkan Yardımcısı Halit Okan, Yönetim Kurulu Üyesi İlhami Kurat Kadın Kolları Başkanı Lale Bicer Okan, Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Nuray Kurat ve Genç kızımız Nil Kurat ile birlikte Akköy Ortaokulu ve Yalova Merkez Esvet Sabri Aytaçman Özel Eğitim Meslek Okulunu ziyaret edildi. 

Başkan Yıldız ‘’Bizler Yalova Temad olarak Sosyal sorumluluk projelerimiz doğrultusunda geleceğin teminatı çocuklarımızı ziyaret ederek, Bursa İlmek İlmek Sevgi Grubu ile birlikte yavrularımız için özel olarak hazırladığımız el emeği göz nuru hediyelerimizi takdim etme, pandemi kuralları çerçevesinde gönüllerini alma imkânı elde ettik. 

Akköy Ortaokulu Müdürü İsmail Baloğlu ve Personeline,  Esvet Sabri Aytaçman Özel Eğitim Meslek Okulu Müdürü Ali Varelci, Müdür Yardımcısı Zehra Köktaş, Rehber Öğretmeni Bülent Dilikolu, Müzik Öğretmeni Beste Şeyda Türkay ve Personelinin ilgi ve alakaları, güler yüzlü eğitim anlayışı ve yavrularımızın mutluluğu bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir.

Katkılarından dolayı Yalova Temad Yönetim Kuruluna, Yalova Temad Kadın Kollarımıza, Bursa İlmek İlmek Sevgi Grubu üyelerine, Yalova Temad Üyelerine ayrıca misafirperliklerinden dolayı Okul Yöneticileri ve Personeline teşekkür ediyoruz. ’’ dedi.

Yukarı

Sayfayı Paylaş