Anasayfa > GÜNDEM > Haber Detay
Şoförler Çetin ile devam ediyor
GÜNDEM - 16 Ocak 2022

Şoförler Çetin ile devam ediyor

​Yalova Şoförler ve Otomobilciler Odası olağan kongresini gerçekleştirdi.

Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlenen kongrede mevcut başkan Hüseyin Çetin güven tazeledi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede; gelir gider raporu ve faaliyet raporları okunarak ibra edildi.

Kongre sonrasında kürsüye gelen Yalova Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hüseyin Çetin, “Kongremiz ve kongremizden çıkan sonuç odamıza ve esnaflarımıza hayırlı uğurlu olsun. Bir kez daha oda başkanlığı görevini bana tevdi eden esnaf arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Görevi ilk devraldığım günkü heyecan ve azimle bundan sonra da çalışmalarımı sürdüreceğim. Bana verilen bu görevin bilincindeyim.

Esnaflarımızın sorunlarına çözüm üretmek ve taleplerinin yerine getirilmesini sağlamak için gerek bağlı olduğumuz üst kurumlar vasıtası ile ve gerekse yerel yönetimlerle yapacağımız koordineli çalışmalarla elimizden gelen tüm gayreti ortaya koyacağız” dedi.


Yönetim listesi belli oldu
Hüseyin Çetin başkanlığındaki Yalova Şoförler ve Otomobilciler Odası yönetiminde, Ercan Ay, Kadem Bilgin, Emin Cengiz, Güngör Yüksel Gümüş, Ferhat Tekin, Osman Dere ve denetim kurulunda ise Kuddusi Mutlu Meydanlı, Ender Kuruoğlu ile Ufuk Kızılkaya yer aldı.

Yukarı

Sayfayı Paylaş