Anasayfa > SPOR > Haber Detay
​YTSO ve Fenerbahçe anlaştı
SPOR - 18 Ocak 2022

​YTSO ve Fenerbahçe anlaştı

Ytso ile Yalova Fenerbahçe spor okulları protokol imzaladı.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ile Yalova Fenerbahçe Spor Okulları arasında protokol imzalanmıştır. Bu protokole göre tüm YTSO üyelerine Yalova Fenerbahçe Spor Okullarında (Futbol-Basketbol-Voleybol) aylık aidat ücreti üzerinden %10 indirim uygulanacaktır.
 
Yalova Fenerbahçe Spor Okulları İmtiyaz Sahibi Ümit Görtay “Fenerbahçe Spor Kulübü Spor Okulları olarak; en önemli ve değerli varlığımız olan çocuklarımızın zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak bizlere büyük mutluluk vermektedir.

Gelişen ve değişen dünya yapısı ile Fenerbahçe Spor Kulübü olarak bizde bu değişimin bir parçası olmuş bulunmaktayız. Sporun ve sporcunun her daim yanında olan kulübümüz, yetiştirmekte olduğumuz sporcu adaylarına profesyonel sporun gereklerini öğretmeyi bir ilke olarak kabul etmiştir” dedi.
 
YTSO üyelerinin her alandaki ihtiyaçlarını karşılamalarında destek olmak için çeşitli protokoller imzaladıklarını belirten YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan “Yalova Fenerbahçe Spor Okullarının hizmetlerinden tüm üyelerimizin indirimli olarak faydalanması için gerçekleştirdiğimiz bu protokol çocuklarımızın spora erişimini teşvik edecektir.

Spor şehri olan Yalova’da çocuklarımızın çeşitli branşlarda kurumsal bir yapı içerisinde gelişimlerini sürdürmeleri en büyük temennimizdir” dedi.

Yukarı

Sayfayı Paylaş