Tarih ve Saat
 
Ana Sayfa > SİYASET

Ak Parti hedeflerinin önüne kimse geçemez
02 Ağustos 2021
Yalova gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundular.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Ak Parti Yalova İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı Yalova Raif Dinçkök Kültür Merkezi'inde düzenlendi.  

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başlayan İl danışma Kurulu toplantısı Ak Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar'ın yaptığı Açılış konuşmasıyla başladı,.

Toplantıya Ak Parti Yalova Milletvekilleri Meliha Akyol ve Ahmet Büyükgümüş'de ülke ve Yalova gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Toplantıya , Ak parti Yalova merkez İlçe başkanı Umut Güçlü, il ve ilçe yöneticileri, İlçe ve belde Başkanları, Yalova İl Meclis Başkanı Hasan Soyu Güzel, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk, İl Gençlik kolları Başkanı Emirhan Balkaya, ilçe ve belde belediye başkanları ile yöneticiler hazır bulundu.

AK Parti Yalova Teşkilatı pandemi sonrasındaki ilk İl Danışma Toplantısı’nı gerçekleştirdi. RDKM’de ki toplantıya AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ile belediye başkanları, parti yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı. Divanın teşkili sonrasında saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan Danışma Toplantısı’nda ilk kürsüye gelen isim AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar oldu.

HEDEFLERİMİZiN ÖNÜNE KİMSE GEÇEMEZ
Bağatar konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. AK Parti olarak tek yürek, tek ses oldukça 2023, 2051 ve 2071 hedeflerine ulaşılmasının önüne kimsenin geçemeyeceğini dile getiren Bağatar, “Gerek pandemi döneminde ve gerekse pandemiden sonra gece gündüz demeden insanların evlerinden burnunu bile çıkartmaya korktuğu dönemlerde bizim teşkilatlarımız kapı kapı gezdiler. Yaşlıların, hasta ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın her zaman yanında olduk. O nedenle teşkilatlarımıza yürekten teşekkür ediyorum.

Çok zorlu bir süreç geçirdik. Halen tam anlamıyla atlatabilmiş değiliz ama aşılamalarla birlikte pandemi süreci belli bir noktaya geldi. Biz hiçbir zaman başka partiler gibi, ‘Aman dışarıya çıkmayalım. Kendi kabuğumuza çekilelim’ demedik. Var gücümüzle halkımızın yanında olduk. Teşkilat çalışmalarımız ilk günkü heyecan ve gayretle devam ediyor.

Cumhurbaşkanımızın ne kadar çok çalıştığını herkes görüyor. Bizim de ona layık olabilmemiz için çok çalışmamız, tek ses ve tek yürek olmamız gerekiyor. Biz bunu sağladığımız sürece değil 2023, 2053, 2071 hedeflerimizden bizi kimse alı koyamayacaktır. Bu ülke, bu parti ve bu dava bizler için bir sevdadır. Biliyoruz ki Türkiye mazlumların ümididir. Biz biliyoruz ki Yalova aynı zamanda Mekke, Medine, Filistin’dir. Yalova aynı zamanda Türkiye’dir” dedi.

HER ÜYEYE GÖREV DÜŞÜYOR
AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’ın ardından söz alan AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ise Ankara’da yasama çalışmalarının yanısıra Yalova’nın taleplerini yerine getirmek için de çalıştıklarını ifade etti.

Akyol konuşmasında, “3 yıl önce sizlerden aldığımız vekaletle TBMM’de Ahmet Büyükgümüş vekilimizle birlikte sizleri temsil ediyoruz. Yasama faaliyetlerimiz sürüyor. Muhalefetin meclisi kapatma pahasına çabalarına rağmen bir tarih yazdık ve 26 saat hiç uyumadan ülkemizin ihtiyaç duyduğu gerekli tüm yasaları çıkardık. Bunların dışında ilimizdeki vatandaşlarımızdan, belediyelerimizden ve teşkilatlarımızdan gelen talepleri de yerine getirmek için çalışıyoruz. Partimiz ülkemiz için, Yalova için çok önemli hizmetler yaptı. Bunları halkımıza iyi anlatmamız lazım. Bunların anlatılmasında da her parti üyesine görev düşüyor” sözlerine yer verdi.

YENİ SU HATTI YAPILACAK
AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ise konuşmasında Yalova açısından çok önemli olan bir hizmetin müjdesine yer verdi. Yalova ana ishale hattı yenileme çalışmasına başlanacağını dile getiren Büyükgümüş ise, “Yalova’da bizim verdiğimiz mücadele çok önemli. Sahada diri, kuvvetli bir Ak Parti Teşkilatı var.  Bu inançla çalıştığımız sürece menziller bizim için kısalacak ve zafer kaçınılmaz olacak. Bizlerin Yalova’da vereceğimiz her bir emeğin ülkemizin, yürüttüğü üst ölçekli çalışmalarda payı vardır.

Çalışmalarımızı da hep bu inanç doğrultusunda yürütmeliyiz. Yalova’da çalışmalar hız kesmeden sürüyor. İnanç ve kararlılıkla Yalova’da çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yalova’da çalışmalarımızı kapı kapı anlatacaklar. İnanmış kadrolarla Altınova’dan Armutlu’ya kadar destansı bir çalışma yürütülüyor. Yalova’nın en önemli ihtiyaçlarından birisinin yerine getirilmesi için çok önemli bir müjdeyi de sizlerle paylaşmak istiyorum.

Yalova Belediye Başkan Vekilimizin imzası ile il merkezindeki eskimiş, asbestli ishale hatlarının değişmesi ile 200 milyon değerindeki hizmet için çalışmalara başladık. Bu devasa bir iş. Bu ana ishale hattı. Bu sadece merkezi değil ilçeleri de yakından etkileyecek boyutta bir hizmet. Kayıp kaçakları engelleyecek halkımıza daha sağlıklı su ulaştırmamıza imkan tanıyacak bir iş.

Yalova Belediyesi koordinasyonunda Yalova’da ki tüm belediyelerimizin iştiraki ile bu çalışma yürütüldü. Kaynağı Dünya Bankası’ndan sağlanan ve bugün şartlarıyla en ucuz imkanlarla borçlandırılan ve 30 yıl gibi bir sürede ödenecek bir kredi ile bu hizmeti Yalova’mıza kazandırıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Bunu başardık. Hayata geçirdik. Yakın gelecekte de bunun sahadaki çalışmalarını hep birlikte göreceğiz” diye konuştu.

BORÇLU BELEDİYENİN BORCUNU ÖDEDİK
Kürsüye son gelen isim ise Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk oldu. Tutuk’un konuşması öncesinde hizmetlerin anlatıldığı bir sinevizyon gösterimi gerçekleştirildi. Ardından söz alan Tutuk ise belediyenin kısa bir süre içerisinde nasıl kendi kendisine yeter hale getirildiğini özetledi.

Tutuk konuşmasında, “Göreve geldiğimizde veznelerde 7 veznenin 5 tanesinde avukatlar oturuyordu. 234 icra dosyası ile Yalova Belediyesi çalışamaz haldeydi. Göreve geldikten sonra çok kısa sürede kendi öz kaynaklarımızla müteahhitlere olan 82 milyon TL’lik borcu ödedik. 234 icrayı belediye üzerinden kaldırdık. Belediyemizin önünü açtık. Demek ki isteyince oluyormuş.

Cumhurbaşkanımız biz görevi alırken, ‘Yalova’da AK belediyeciliği hissettireceğiz’ demişti. Biz bunu Yalova’da hissettirdik. Yalova Belediyesi’ne iş yapan bir müteahhite alacaklarına karşı parko mat adı altında Yalova’nın sokaklarını vermişler. O yetmemiş otoparkı da vermişler. Biz göreve gelince bu arkadaşla oturup anlaştık ve parko mat hizmetini ortadan kaldırıp Yalova sokaklarını halkımıza geri verdik. Otoparkı da belediye olarak biz işletmeye başladık. Bunu yaptıktan sonra belediyenin otoparktan geliri aylık 150 bin TL’ye çıktı.

İlimize çok güzel çocuk parkları yapıyoruz. Bütün bu modern parklardan her mahallemize yapacağız. Bu hizmeti almayan mahallemiz kalmayacak. Gazi Paşa Caddesi’nde yapılan örnek bir aydınlatmamız var. Ağustos’un 23’ünde tekrar bir ihalemiz var. Deprem Anıtı’na kadar o cadde komple aydınlatılacak. İstanbul Caddesi’ne de bir sözümüz vardı. Bu caddemizde bir uçtan bir uca aydınlatılarak eski halinden çok daha iyi bir hale getirilecek. Parsel bazlı bina yenileme kararını aldık. 21 yıldır depremden sonra 6 katlı hiçbir bina yıkılıp 6 kat imar alma imkanı bulamadı.

YÜZYILLIK RÜYAYI GERÇEKLEŞTİRDİK
Biz AK Partili Belediye Meclis üyelerimizle birlikte bu taşın altına elimizi koyduk ve bu sorunu çözdük. Diğer gruplar ise bu kangren olmuş sorunun çözümüne çekimser kaldılar.  Göreve geleli 17 ay oldu. Yalova Belediyesi’nde inanılmaz eski araçlar vardı. 30 yeni araç alarak belediye parkımızı yeniledik. Bunu kendi belediyemizin imkanlarıyla yaptık. 5 araç da bakanlıktan hibe geldi. ‘Hani belediyenin parası yoktu. Bunlar nasıl oluyor’ diye insanın sorası da geliyor. Şehrimizde birçok noktada asfaltlama çalışmaları gerçekleştirdik. Asfaltlama çalışmalarımız da hız kesmeden sürüyor. Trafiği rahatlatmak adına yeni yollar da açıyoruz. Pandemi sürecinde de esnafımızın halkımızın yanında olduk. Bir belediyenin yapabileceğinden fazlasını yaptık. Vatandaşımıza binlerce koli yardım malzemesi dağıttık. Doğu Sahil Bandı’nı Çiftlikköy’le birleştirdik. yüz yıllık rüyayı gerçekleştirdik. Tigem’den üniversitenin içerisine kadar yeniden projelendirdik.

Hacımehmet Ovasında, Adnan Menderes Mahallesi’nde dere boyunca TOKİ’ye kadar yeniden bisiklet yolları yapacağız. İlk defe GOP mahallemizde, Balaban deresi yanında dere ıslahını yapınca Kirazlı Sanayi Sitesi’ne kadar bisiklet yolları inşa edeceğiz. Toplamda gidiş geliş 21 kilometrelik bir mesafeye sahip olacak. Bunlar projelendirildi. Şu anda ihale aşamasındalar” sözlerine yer verdi.

AK Parti Yalova Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı dilek ve temenniler bölümü ise basına kapalı olarak devam etti. Burada söz alanlar ise parti yetkililerine önerilerde bulundular.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SİYASET Haberleri

Başlık Tarih
 
Darbeler dönemi 16 temmuzda kapanmıştır18 Eylül 2021
CUMHUR İTTİFAKINDA OLMAYACAĞIZ17 Eylül 2021
Eğlencelerin parasını vatandaşa ödetiyorlar16 Eylül 2021
MHP heyeti Karabük'e gitti14 Eylül 2021
Muharrem İnce ceza aldı09 Eylül 2021
​Ak Gençler Yalova da üye yapıyor12 Eylül 2021
Yalova Üniversitesine hoş geldin12 Eylül 2021
Sandıktan Muharrem İnce mi çıkacak12 Eylül 2021
​Akyol Yeni hastaneye Doğalgazı bağlattı12 Eylül 2021
​Demirhan Ankara’ya gitti09 Eylül 2021
​İYİ'LİKTE BULUŞALIM08 Eylül 2021
​Chp 98 yaşında08 Eylül 2021
Ak Parti Yalova için çalışıyor25 Ağustos 2021
​İşten çıkartmalar siyasi24 Ağustos 2021
​İYİ PARTİ YALOVA İL BAŞKANI DEĞİŞTİ22 Ağustos 2021
Saadet Korkmaz ile devam etti21 Ağustos 2021
ERSİN AKYÜZ DE ADAY OLACAK21 Ağustos 2021
İyi Parti il başkanı istifa etti19 Ağustos 2021
İHH YALOVA KASTAMONU DA17 Ağustos 2021
DEVA’DAN PAZAR ZİYARETİ15 Ağustos 2021
​Tutuk 3 mahalleye gitti13 Ağustos 2021
DENİZDE SORUNLAR ARTACAK10 Ağustos 2021
​Saadet Partisi başkanı değiştirdi31 Temmuz 2021
​Altınova daha da büyüyecek26 Temmuz 2021
İstiklal ve istikbal için direndik14 Temmuz 2021
​Z’ Kuşağı İyi Partiyi Sevmiş13 Temmuz 2021
​Kangal İmamoğlu ile görüştü11 Temmuz 2021
DEVA YALOVA’DAN SABAH YÜRÜYÜŞÜ ETKİNLİĞİ12 Temmuz 2021
Chp li Chp li olmaktan utanıyor09 Temmuz 2021
Gültekin Uysal Yalova da10 Temmuz 2021
Vali Erol’dan Memleket Partisi’ne gitti09 Temmuz 2021
​BİZ BU MİLLETİN EFENDİSİ DEĞİL HİZMETKARIYIZ08 Temmuz 2021
​Memleket partisinde İlk Kongre Yalova’da08 Temmuz 2021
10 SEÇİM KAYBEDEN CHP İKTİADAR OLACAK08 Temmuz 2021
TÜRKEŞ ADINI GEÇEN SENE VERDİK06 Temmuz 2021
Memleket Partisi Yalova kuruldu03 Haziran 2021
Memleket Partisi Yalova ilçe açıklandı16 Haziran 2021
​DEVA ÇİFTLİKKÖY’DEN BİLGİN’E ZİYARET01 Temmuz 2021
Mhp Yalova esnafları dinledi29 Haziran 2021
​Ak Parti merkez ilçe sahaya indi29 Haziran 2021
​DEVA PARTİSİ YALOVA DA HÜKÜMETE ELEŞTİRDİ29 Haziran 2021
​Silpagar Erdoğan’a bilgi verdi17 Haziran 2021
​MHP Tavşanlı Belde binası açıldı16 Haziran 2021
​Deva Çiftlikköy de14 Haziran 2021
SANAT ALARM VERİYOR12 Haziran 2021
Altın Şehir, ismine layık ilerliyor11 Haziran 2021
​DEVA Yalova dan ziyaretlere devam08 Haziran 2021
Silpagar’dan Höh Heyetine Tam Destek07 Haziran 2021
Deva Yalova ya ADD ziyareti07 Haziran 2021
CHP "GÖREVE İADE EDİN" DEDİ07 Haziran 2021
Davutluoğlu Yalova ya geldi05 Haziran 2021
Mhp İl toplantısı yaptı05 Haziran 2021
Muharrem İnce Yalova da02 Haziran 2021
İyi Partiden iddialar geldi27 Mayıs 2021
​DEVA YALOVA’DAN BURSA ÇIKARMASI29 Mayıs 2021
Deva Üye kampanyasına Yalova başladı27 Mayıs 2021
27 Mayıs darbesini kınıyoruz27 Mayıs 2021
Vefa Salman Ankara ya gitti26 Mayıs 2021
​Deva dan esnafa ziyeret22 Mayıs 2021
​Erdoğan ile Kızıl elma yolundayız19 Mayıs 2021
İnce Memleket Partisini kurdu18 Mayıs 2021
​Tatar Soykırım karanını kınadı26 Nisan 2021
CHP mecliste eridi15 Nisan 2021
Metin Oral neyi amaçlıyor15 Nisan 2021
Chp den istifa etti İnce dedi13 Nisan 2021
BBP yeni binasına taşındı09 Nisan 2021
​Çiftlikköy adası nerede?07 Nisan 2021
Chp Yalova dan istifa ettiler02 Nisan 2021
İşten çıkartma olmasın01 Nisan 2021
​Yalova da komisyonlar seçildi01 Nisan 2021
​Yalova da komisyonlar seçildi01 Nisan 2021
DEVA’DA GENÇLİK BULUŞMASI01 Nisan 2021
​İyi partide İstanbul Sözleşmesini savundu01 Nisan 2021
Deva yönetimi Yalova da25 Mart 2021
Chp de taciz ve tecavüzler ayyuka çıkmış25 Mart 2021
Büyükgümüş sadece MKYK ya girdi25 Mart 2021
​Chp ilk seçimde iktidar olacakmış22 Mart 2021
Cuma namazında Korona aşısı oldular19 Mart 2021
Mhp Altınova da toplandı 2021 0317 Mart 2021
CEVDET AYDIN’I RAHMETLE ANIYORUZ17 Mart 2021
Tutuk a başkanlardan destek geldi16 Mart 2021
BÜYÜKGÜMÜŞ BAŞKANLIĞI DEVRETTİ16 Mart 2021
MHP Altınova sorunlarını açıkladı13 Mart 2021
Adayımız Fatih Erbakan11 Mart 2021
Seçim Zamanı Değil Geçim Zamanı09 Mart 2021
KADINA SES VE GÜÇ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ09 Mart 2021
Kadın bizim her şeyimizdir08 Mart 2021
Öldürülen kadınlar adına fidan diktiler08 Mart 2021
Devlet dernekleri desteklemeli06 Mart 2021
Bağatar başkanlar toplantına katıldı07 Mart 2021
Mhp li başkanımıza teşekkür ederiz07 Mart 2021
Demirhan Deva Kadınlar toplantısında04 Mart 2021
Yalova da 100 işletmeye destek verildi04 Mart 2021
Deva Yalova gençleri buluştu27 Şubat 2021
Başkan Soyer il başkanını tebrik etti25 Şubat 2021
Başkan Oral esnafı dinliyor25 Şubat 2021
Chp Yalova Ankara da25 Şubat 2021
İyi partiden esnafa ziyaret25 Şubat 2021
​Deva’lı kadınlar buluştu25 Şubat 2021
​Koordinatör Keleş Yalova da25 Şubat 2021
Deva Yalova faaliyetlerine devam ediyor24 Şubat 2021
Mhp den itfaiyeye ziyaret22 Şubat 2021
Yalova'nın sorunlarını Ulaştırma akanına anlattı23 Şubat 2021
İyi Partiye göre erken seçim var20 Şubat 2021
Vatan Partisi Hdp'nin kapatılmasını istedi19 Şubat 2021
Büyükgümüş başkanlığı devretti19 Şubat 2021
Partiler Yalova da terörü lanetlesin18 Şubat 2021
Bağatar meclis üyeleri ile görüştü18 Şubat 2021
Vatan Partisi başkanı değişti17 Şubat 2021
Deva Yalova dan Chp ye ziyaret17 Şubat 2021
​TMMOB başkanı Yalova Deva da17 Şubat 2021
AK Partide Balkaya başkan seçildi15 Şubat 2021
Yalova ya yeni baraj yapılacak08 Şubat 2021
Chp istifa sayılarını red etti01 Şubat 2021
Yaman Chp den istifa etmeyecek05 Şubat 2021
Chp de yalnızlaştırıldık dışlandık02 Şubat 2021
AK PARTİDE SELİHAN BATTAL YENİ BAŞKAN30 Ocak 2021
BATTAL TEK ADAY KONGREYE GİDİYOR29 Ocak 2021
Mhp Çınarcık tan Doğuya yardım25 Ocak 2021
​Ak Parti Yalova Bağatar ile devam dedi20 Ocak 2021
Bağatar ın yönetimi 40 kişi oldu20 Ocak 2021
Yalova ya hükümet destek verecek30 Aralık 2020
Chp il başkanından yeni iddialar22 Aralık 2020
Deva dan İyi partiye ziyaret09 Aralık 2020
Esnaf kepenk kapattı19 Aralık 2020
Deva dan muhtarlara ziyaret10 Aralık 2020
Chp den Çiftlikköy de zam tepkisi15 Aralık 2020
MHP den Soyer'e ziyaret16 Aralık 2020
Deva Yalova'dan ziyaretlere devam15 Aralık 2020
Deva dan muhtarlara ziyeret03 Aralık 2020
MHP de görevler açıklandı02 Aralık 2020
Bağatar soru sorana cevabı verecek06 Aralık 2020
Chp Yalova da İmar Rantı var dedi01 Aralık 2020
Deva Yalova Kocaeli'nde30 Kasım 2020
Refah tan öğretmenlere çiçek25 Kasım 2020
Ak Parti esnafı dinliyor22 Kasım 2020
Subaşı nın sorunlarını çözüyoruz20 Kasım 2020
İyi Parti esnaf ziyaretinde21 Kasım 2020
DEVA’NIN ÇINARCIK KONGRESİ YAPILDI22 Kasım 2020
Malatyalılar Derneği’nden MHP’ye yoğun katılım21 Kasım 2020
Yalova Deva Bilecik kongresinde10 Kasım 2020
​Ak Partinin Türkiye nin teminatıdır03 Kasım 2020
Hatay a fiden gönderecekler14 Ekim 2020
Yalova Ak gençlerden ziyaret16 Ekim 2020
MHP Dikyar ile devam dedi01 Ekim 2020
Chp Yalova il başkanından cemaat tarikat iddiası28 Eylül 2020
MHP Yalova olarak Ermenistan'ı kınıyoruz28 Eylül 2020
Saadet Yalova da kongre gidiyor24 Eylül 2020
Esnaf ödemelerini yapamıyor21 Eylül 2020
BBP Çınarcık ta başkanı seçti21 Eylül 2020
Mhp Ermutlu ile devam dedi19 Eylül 2020
Eğitim sorunlarına Chp talip oldu19 Eylül 2020
Yalova Ak Parti 2500 üye yaptı12 Eylül 2020
Tutuk gazetecilere kaç lira ödediniz?12 Eylül 2020
Bbp Çiftlikköy ilçe başkanını değiştirdi09 Eylül 2020
Meclis üyeleri Mhp'li oldu08 Eylül 2020
Zehre Günaydın ile devam05 Eylül 2020
​Hasan Zafer güven tazeledi05 Eylül 2020
BBP Yalova Akın ile devam dedi31 Ağustos 2020
Deva Yalova görücüye çıktı25 Ağustos 2020
Çiftlikköy raporlarına şerh koyduk13 Ağustos 2020
Deva Yalova Kurucular kurulu belli oldu08 Ağustos 2020
Türk Dünyası gazetecilerinden Mhp'ye ziyaret23 Temmuz 2020
Tek yumruk oluyoruz21 Temmuz 2020
BBP Yalova da Akın dedi20 Temmuz 2020
Deva Partisi Yalova il başkanı açıklandı18 Temmuz 2020
Yalova Belediyesinde seçim yapıldı06 Temmuz 2020
Yalova Belediyesi soruşturması tamamlansın14 Haziran 2020
Ak Partiden Tavşanlı 'ya çıkarma03 Haziran 2020
Mhp 'den başkan Oral 'a ziyaret03 Haziran 2020
KORONA SALGINI HAYRA DÖNÜŞTÜRMELİYİZ25 Nisan 2020
Bağatar Teşkilatı arıyor15 Nisan 2020
Sokağa çıkamayanlara kitap hediye09 Nisan 2020
Başkan Tutuk personelle tanıştı10 Mart 2020
Chp'lı Torun Yalova Belediyesinde suçlu 1 kişi dedi07 Mart 2020
Mehmet Gürel Chp il başkanı oldu01 Mart 2020
Karataş Chp'de aday oldu03 Mart 2020
​Silpagar TÜGVA’lı gençlerle buluştu18 Şubat 2020
Ak gençlik Ankara'da17 Şubat 2020
Chp'den YTSO'ya ziyaret14 Şubat 2020
Doğancı Chp ilçe başkanı oldu26 Ocak 2020
Bakan Turhan Yalova'da gençlerle buluştu12 Ocak 2020
AK Parti Subaşı’ndan Oral’a ziyaret10 Ocak 2020
Simit hesabına mahkum ettiniz07 Ocak 2020
Eski ve yeni başkanlar Altınova 'da toplandı01 Ocak 2020
Esnaf zor durumda26 Aralık 2019
Metin Oral Suriyede yardım dağıttı23 Aralık 2019
KAŞIKLA VERİYORLAR KEPÇEYLE ALIYORLAR04 Aralık 2019
İnceye komplo kurdular24 Kasım 2019
Meclis üyeleri istifa edip MHP'ye katılacak24 Kasım 2019
Ülkücü ocakları ziyaret ediliyor21 Kasım 2019
ALTINOVADAN ARMUTLUYA DİMDİK AYAKTAYIZ28 Ekim 2019
KORU BELDESİNİN HER ZAMAN YANINDAYIZ21 Ekim 2019
Yalova Belediyesinde şok istifa14 Eylül 2019
Belediyenin Muhatabı Belediye Meclis Üyeleridir11 Eylül 2019
Vekil Özel'den 2 açıklama09 Eylül 2019
Esnafın suçu ne05 Eylül 2019
Esnafın suçu ne05 Eylül 2019
Başkan Soyer den şok açıklamalar28 Ağustos 2019
Kıbrıs ve Bosnadan geldiler30 Temmuz 2019
Soyer halkın içinde13 Temmuz 2019
Meliha Akyol Erdoğan'a rapor verdi10 Temmuz 2019
​Yalova Günü’nü kutladılar07 Temmuz 2019
Bağatar Yalovalıyı dinleyecek05 Temmuz 2019
Altınova’dan Binali Yıldırım’a tam destek02 Haziran 2019
Yalova'dan Binali Yıldırım'a destek30 Mayıs 2019
Başkanlardan Bakan Kurum'a ziyaret14 Mayıs 2019
Oral misafirlerini ağırlıyor13 Mayıs 2019
Muğlim Bağatar başkan Oral'ı tebrik etti08 Mayıs 2019
Altınova'da Mayıs Meclisi başladı03 Mayıs 2019
Salman Kılıçdaroğlunu ziyaret etti.03 Mayıs 2019
Sri Lanka'daki Terör Saldırıları Caniliğin ve Terörün Vahşi Örneğidir25 Nisan 2019
MHP YALOVA TEŞKİLATI ANTALYA'DAYDI23 Nisan 2019
Vatan Partisinden Kılıçdaroğlu'na destek22 Nisan 2019
MUHTARLAR SALMAN’I TEBRİK ETTİ20 Nisan 2019
​BAŞKAN SALMAN KANDİLİ KUTLADI20 Nisan 2019
Yalova Belediyesinde Müdürler belli oldu22 Nisan 2019
Yalova'da Cumhur ittifakına bağlıyız18 Nisan 2019
Vefa Salman 5 yardımcısını açıkladı18 Nisan 2019
Muhtarlar Soyer'i tebrik etti17 Nisan 2019
SALMAN TEBRİKLERİ KABUL EDİYOR18 Nisan 2019
​Başkan Oral’a ziyaretçi akını17 Nisan 2019
Miniklerden Başkan Oral'a ziyaret 17 Nisan 2019
​Müftülükten Oral’a ziyaret17 Nisan 2019
Vali Erol başkan Salmanı tebrik etti15 Nisan 2019
Bayraktepe Muhtarı kolları sıvadı15 Nisan 2019
AK PARTİ ESKİ İL BAŞKAN YARDIMCISINA FETÖ CEZASI15 Nisan 2019
KOMİSYONLARA AK PARTİ DAMGASI VURDU14 Nisan 2019
Taşköprü Belediyesine Genel başkan geldi12 Nisan 2019
Eski başkanlardan Soyer'e tebrik15 Nisan 2019
SP'Lİ KAÇAR CHP'Lİ SALMAN'I ZİYARET ETTİ 14 Nisan 2019
SOYER ZAFERİNİ VATANDAŞLARLA PAYLAŞTI14 Nisan 2019
Esenköy meclisi toplandı12 Nisan 2019
Kaymakamdan başkan Soyer'e tebrik12 Nisan 2019
Çiftlikkköy meclisi görev taksimi yaptı13 Nisan 2019
Chp Yalova'dan Ysk'ya seslendi12 Nisan 2019
Meclis üyeleri mazbatalarını aldı12 Nisan 2019
Belediye kazanan Saadet toplandı12 Nisan 2019
Başkan Tokat'a yoğun ilgi12 Nisan 2019
NUMAN SOYER ÇINARCIK BELEDİYESİNİ DEVR ALDI09 Nisan 2019
ÇİFTLİKKÖY ARTIK KABUĞUNU KIRMIŞTIR09 Nisan 2019
HALİT GÜLEÇ YENİDEN BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI09 Nisan 2019
SALMAN MAZBATASINI ALDI08 Nisan 2019
Silpagarın icraatlarını takip edeceğiz08 Nisan 2019
TAVŞANLI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ09 Nisan 2019
MHP YALOVADA BAŞARILI OLDU08 Nisan 2019
ÖZTABAK VEDA ETMEDİ08 Nisan 2019
ERBAKAN YALOVA'YA GELDİ05 Nisan 2019
SİNAN ACAR MAZBATASINI ALDI07 Nisan 2019
SİLPAGAR MAZBATASINI ALDI06 Nisan 2019

Anasayfa | KÜNYE | İLETİŞİM | Gazeteler |
reklam
CH